Promocja „Tanie Powroty” od Polonus

Promocja „Tanie Powroty” na linii Warszawa - Krynica-Zdrój

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy przygotował specjalną promocję ,,Tanie Powroty – 30%” dla swoich pasażerów podróżujących na trasie pomiędzy Warszawą i Krynicą-Zdrój. Jest to wspaniała okazja dla tych, którzy planują wyjechać z rodziną i przyjaciółmi w niezapomnianą podróż. Promocja ,,Tanie Powroty – 30%” skierowana jest do pasażerów, którzy zakupią bilet na przejazd tym samym odcinkiem w obie strony na linii Warszawa – Krynica-Zdrój, w terminie do 30 listopada 2020 r. Autokary Polonus rozpoczynają swoją podróż na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia i odjeżdżają ze stanowiska nr 7 o godzinie 8.00 oraz 20:30.

Natomiast kursy powrotne z Krynicy-Zdrój do Warszawy wyruszają z dworca autobusowego o godzinie 9.10 i 19:00.

Dokonując zakupu biletu/biletów na tam i powrót w jednej transakcji system sprzedaży automatycznie przelicza bilet/bilety powrotne z bonifikatą -30%. Bilety zakupione w promocji "Tanie powroty z Polonus" nie łączą się z żadną inną promocją, ulgami oraz zniżkami ustawowymi.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne przejazdy.


OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIA
OPIS ZDJĘCIARegulamin promocji