aktu

Dworzeconline - tanie bilety autobusowe

Przychodzi taki moment w życiu każdego człowieka, że musi gdzieś pojechać. Wakacje, wyjazd do sanatorium, podróż służbowa albo odwiedziny u rodziny. Zawsze zastanawiamy się, który środek transportu wybrać: pociąg, samochód, autobus a może samolot? Niestety pociągi i samoloty nie docierają do wszystkich miejscowości, ba, samoloty poruszają się tylko na kilku trasach w całej Polsce. Przy obecnych cenach paliwa szukamy różnych rozwiązań, dzięki którym możemy zaoszczędzić.

Czytaj więcej »

Połączenia autobusowe z Warszawy

Każdy z nas ma swoje ulubione miejsce na wypoczynek. Malownicza wieś na Mazurach, góralska miejscowość w Tatrach albo nadmorskie miasteczko. Aby się tam dostać, potrzebujemy środków transportu, które nam to umożliwią. Z pomocą przychodzi dworzeconline.pl, który oferuje wiele połączeń międzymiastowych, między innymi z Warszawy. Możesz bezpiecznie kupić bilet za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na każdym rozkładzie znajdziesz zarówno czas odjazdu, jak i czas przejazdu na miejsce docelowe.

Czytaj więcej »

Spędź wakacje nad morzem

Wakacje to przede wszystkim czas urlopów, wakacji i zasłużonego odpoczynku po ciężkim roku. Warto wtedy znaleźć ciekawe miejsca, w których spędzony czas byłby produktywny i nie zanudził najmłodszych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy kursy wakacyjne, dzięki którym można dostać się między innymi do Krynicy Morskiej. Jeżeli zdecydujesz się na tę miejscowość, to poza Morzem Bałtyckim mamy możliwość wejścia na Wielbłądzi Grzbiet – najwyższa wydma na Mierzei Wiślanej.

Czytaj więcej »

Autobusem nad morze i nad jezioro

Morze, jezioro czy góry… każde z tych miejsc ma niepowtarzalną atmosferę. Niezależnie od decyzji, gdzie wybrać się na wypoczynek, warto sprawdzić przewoźników, którzy oferują wakacyjne trasy. Tym, który zawiezie nas w każde z tych miejsc jest Polonus. Przewoźnik wprowadził na wielu swoich trasach długookresową sprzedaż, umożliwiając podróżnym kupowanie biletów już teraz.Sprawdź połączenia i zaplanuj wakacje.

Czytaj więcej »

Wakacyjne połączenia autobusowe

Od 25 czerwca w letnim sezonie wrócą bezpośrednie, wakacyjne połączenia autobusowe do najciekawszych turystycznie miejsc. Tego dnia na drogi wyjadą kursujące z różnych miast i miejscowości autokary, które zapewnią bezpośrednie połączenia nad morze, w góry i na Mazury.

Czytaj więcej »

Więcej połączeń na Ukrainę

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie  sprzedażowej Dworzec Online.pl, oraz w kasach Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia pojawiły się nowe, codzienne połączenia AGAT Twoje Biuro Podróży na Ukrainę. Zachęcamy Was do zapoznania się z rozkładami jazdy i rezerwowania biletów popularnych kierunków podróży zgodnie z poniższymi rozkładami:

Czytaj więcej »