Autobusem nad morze i nad jezioro

Morze, jezioro czy góry… każde z tych miejsc ma niepowtarzalną atmosferę. Niezależnie od decyzji, gdzie wybrać się na wypoczynek, warto sprawdzić przewoźników, którzy oferują wakacyjne trasy. Tym, który zawiezie nas w każde z tych miejsc jest Polonus. Przewoźnik wprowadził na wielu swoich trasach długookresową sprzedaż, umożliwiając podróżnym kupowanie biletów już teraz.Sprawdź połączenia i zaplanuj wakacje.

Najlepsze miejsca na wakacje z PKS POLONUS

Wakacje, to wyjątkowy czas na podróże po Polsce. Bez względu na to czy planujesz krótszą czy dłuższą podróż, warto zaplanować ją z wyprzedzeniem. Z dworcem online możesz odwiedzić ciekawe miejsca, spędzić czas wspólnie z rodziną oraz odpocząć w różnych regionach Polski. W ofercie znajdziesz dogodne dla siebie połączenia, aby wyruszyć w podróż! Sprawdź połączenia i zaplanuj wakacje.

Krótkie spodenki – spakowane, okulary przeciwsłoneczne – zabrane, krem z filtrem – obowiązkowy, butelka wody, mapa, wygodne buty… są! Długo wyczekiwane wakacje czas zacząć!


Z jednej strony – na urlopie fantastycznie jest odpocząć od codziennych obowiązków. Z drugiej – warto dać sobie szansę na przeżycie niepowtarzalnych przygód. Według nas połączenie tych dwóch motywacji, to mieszanka idealna, która pozwoli zrelaksować się i przywieźć ze sobą walizkę pełną wspaniałych wspomnień. I nie trzeba koniecznie szukać ich w chińskiej przełęczy Karakorum lub na tasmańskiej plaży. Zachwycające miejsca w Polsce tylko czekają na odkrycie. Nasza lokalna turystyka rozkwita, a wakacje w Polsce to przepis na fantastyczny urlop!


Morze, jezioro czy góry… każde z tych miejsc ma niepowtarzalną atmosferę. Niezależnie od decyzji, gdzie wybrać się na wypoczynek, warto sprawdzić przewoźników, którzy oferują wakacyjne trasy. Tym, który zawiezie nas w każde z tych miejsc jest Polonus. Przewoźnik wprowadził na wielu swoich trasach długookresową sprzedaż, umożliwiając podróżnym kupowanie biletów już teraz.

Wakacyjne kierunki przewoźnika, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, to trasy nadmorskie do Stegny i Krynicy Morskiej, ale wśród klientów Polonusa są również miłośnicy gór – Ci korzystają z przewozów na trasie do Kudowy-Zdroju, Krynicy-Zdroju lub Zakopanego. Najszersza siatka połączeń jest rozwinięta w województwie warmińsko-mazurskim, które niezmiennie zachwyca i w którego rejony pasażerowie z chęcią wracają.

Warszawa-Krynica Morska
Warszawa - Giżycko
Warszawa - Zakopane 

 
Warte uwagi są również kierunki do miejscowości uzdrowiskowych – kuracjusze podróżują z przewoźnikiem do Ciechocinka, Inowrocławia czy Buska-Zdroju. Popularnymi miejscami odwiedzanymi w weekendy i nie tylko, są przepiękne polskie miasta, w których za każdym razem można odkryć coś nowego: Wrocław, Kraków czy Toruń… Każdy ma swoje preferencje i ulubione rozrywki. Najważniejsze, by czas urlopu spędzić szczęśliwie
i bezpiecznie.


O to ostatnie przewoźnik dba kompleksowo. Nowoczesne, klimatyzowane autobusy prowadzone przez wykwalifikowanych kierowców, zapewniają wygodę i komfort przejazdu. Przewoźnik na każdym etapie podróży zabiega, by pasażerowie czuli, że są właściwie zaopiekowani, począwszy od czynności zakupu biletu, aż po pierwszy krok w miejscu docelowym, zrobiony tuż po wyjściu z autobusu.

By planowanie podróży było jeszcze łatwiejsze i szybsze, zachęcamy Was do odwiedzenia strony www.dworzeconline.pl, gdzie w jednym miejscu znajdziecie ofertę wielu przewoźników, w tym bilety na przejazdy z Polonusem.