En tst1

En tst1 main


 Z pomocą przychodzą autobusy, które nie tylko zawiozą cię z punktu A do punktu B, ale zrobią to szybko i w komfortowych warunkach. Jeżeli zależy nam na jak najniższej cenie przewozu, poszukujemy stron, gdzie ceny są atrakcyjne. Wobec czego bardzo dobrze, że trafiłeś na dworzeconline.pl. W naszej ofercie znajdziesz połączenie autobusowe do wielu miejsc na mapie Polski i nie tylko. Tanie połączenie autokarowe w Polsce to okazja do zaoszczędzenia pieniędzy, które można wykorzystać np. na pobyt w luksusowej restauracji albo wypad z rodziną do muzeum. .Tanie bilety autobusowe do różnych zakątków


Warszawa – Krynica Morska, Kraków – Mielno a może Warszawa – Giżycko? Połączenia autobusowe, które umożliwia PKS, pozwolą na pokonanie Polski wzdłuż i wszerz, a przede wszystkim na zwiedzenie różnych zakątków. Spacer po Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej, park nadmorski, w którym można podziwiać stare grodzisko słowiańskie, drewniane pomniki szyszek oraz bunkry wojenne w Mielnie, a może piękne, malownicze mazurskie jeziora w Giżycku i jego okolicach? Wszystko to jest możliwe dzięki tanim biletom autobusowym. Oczywiście w obie strony! Wobec czego znad morza możemy wybrać się w góry i zwiedzić gród Kraka, wraz z Wawelem, Łagiewnikami i Bazylikę Mariacką, w której można obejrzeć pokaz ołtarza autorstwa samego Wita Stwosza. A może wraz z PKS Polonus warto odwiedzić Warszawę? Na turystów czekają Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, magiczne Stare i Nowe Miasto, a przede wszystkim Łazienki Królewskie, w których można spędzić niejeden wieczór.


Tanie połączenia autokarowe w Polsce na każdą kieszeń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy najtańsze połączenia autokarowe na rynku. A to wszystko odbywa się komfortowymi autobusami PKS, którymi kierują wykwalifikowani kierowcy. Wygoda, komfort i bezpieczeństwo – tak w trzech słowach można scharakteryzować podróże, które umożliwia dworzeconline. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Button

Data publikacji: 2022-06-30 (Czwartek)