Spędź wakacje nad morzem

Wakacje to przede wszystkim czas urlopów, wakacji i zasłużonego odpoczynku po ciężkim roku. Warto wtedy znaleźć ciekawe miejsca, w których spędzony czas byłby produktywny i nie zanudził najmłodszych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy kursy wakacyjne, dzięki którym można dostać się między innymi do Krynicy Morskiej. Jeżeli zdecydujesz się na tę miejscowość, to poza Morzem Bałtyckim mamy możliwość wejścia na Wielbłądzi Grzbiet – najwyższa wydma na Mierzei Wiślanej.


Odwiedziny w porcie Krynicy Morskiej i latarnia morska również są bardzo interesujące. Ponadto w sezonie letnim możliwe jest połączenie statkami żeglugi przybrzeżnej z Tolkmickiem, Elblągiem i Fromborkiem. Jeżeli lubisz morskie klimaty, to połączenie Warszawa – Krynica Morska jest zdecydowanie dla Ciebie. W okolicy warto odwiedzić również Kąty Rybackie, które w całości znajdują się w Parku Krajobrazowym „Mierzeja Wiślana”. Znajdują się tam szerokie, piaszczyste plaże oraz rezerwat przyrody „Kąty Rybackie”, który chroni jedną z największych w Europie kolonię lęgową kormorana czarnego – gratka w szczególności dla miłośników przyrody! Bilety Kąty Rybackie są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdy ma możliwość na chwilę wytchnienia. Po drodze warto również wybrać się do Stegny, w której odbywa się Międzynarodowy Festiwal Organowy! Połączenie Warszawa – Stegna to wygoda, na którą może pozwolić sobie każdy urlopowicz!


Mazury cud natury – relacja Warszawa – Giżycko 

Warmia i Mazury nazywane są krainą tysiąca jezior. Dzięki temu każdy znajdzie tam miejsce idealne dla siebie. Czyste powietrze, spokój, bliskość natury, a przede wszystkim komfortowy dojazd bezpośrednią linią z Warszawy do Giżycka. Dlaczego warto odwiedzić akurat Giżycko? Bliskość trzech jezior: Niegocina, Kisajna i Tajt sprawia, że można podziwiać naturę i wykąpać się w ramach urlopu. Miejscem, które trzeba odwiedzić, jest most obrotowy na Kanale Łuczańskim, który jest jedynym tego typu mostem czynnym w Europie! Warto również zwiedzić Twierdzę Boyen, która jest z XIX wieku! Miłośnicy historii również znajdą atrakcje w Giżycku – Zamek Krzyżacki z XIV wieku, zaadaptowany na hotel to nie lada gratka dla osób, które interesują się średniowieczem. A jeżeli chcemy odpocząć na wodzie, zawsze można zdecydować się na rejs żaglówką! Połączenie Warszawa – Giżycko to przede wszystkim okazja do komfortowej i przyjemnej podróży. Wypoczynek i komfort w jednym! Zapraszamy do podróży z PKS Polonus.
By planowanie podróży było jeszcze łatwiejsze i szybsze, zachęcamy Was do odwiedzenia strony www.dworzeconline.pl, gdzie w jednym miejscu znajdziecie ofertę wielu przewoźników, w tym bilety na przejazdy z Polonusem.