Wakacyjne połączenia autobusowe

Od 25 czerwca w letnim sezonie wrócą bezpośrednie, wakacyjne połączenia autobusowe do najciekawszych turystycznie miejsc. Tego dnia na drogi wyjadą kursujące z różnych miast i miejscowości autokary, które zapewnią bezpośrednie połączenia nad morze, w góry i na Mazury.

Mieszkańcy Warszawy oraz pobliskich miejscowości i miast, będą mogli dojechać z przewoźnikiem PKS Polonus do Krynicy Morskiej, Elbląga, Mikoszewa, Jantaru, Stegny, Sztutowa, czy też do Kątów Rybackich. Na drogi wracają także dodatkowe połączenia do Giżycka przez Spychowo, Stare Kiełbonki, Ruciane-Nidę, Ukta, Mikołajki, Ryn i Wilkasy.

 
Kolejną miejscowością, do której docierają autobusy Polonus jest Zakopane. Mieszkańcy województw mazowieckiego i świętokrzyskiego, w sezonie letnim jak i w pozostałych okresach pojadą do Zakopanego kursem, który realizowany jest weekendowo.

Poniżej dokładne trasy przejazdów.

Trasa Warszawa – Krynica Morska
przystanki na trasie: Elbląg -> Mikoszewo -> Jantar -> Stegna -> Sztutowo

Trasa Warszawa – Giżycko
przystanki na trasie: Legionowo -> Pułtusk -> Różan -> Ostrołęka -> Myszyniec -> Rozogi -> Spychowo -> Stare Kiełbonki -> Zgon -> Ruciane-Nida -> Ukta -> -> Bobrówko -> Mikołajki -> Ryn -> Wilkasy

Trasa Warszawa –  Zakopane
przystanki na trasie: Białobrzegi -> Radom -> Kielce -> Kraków -> Myślenice -> Nowy Targ -> Poronin ->


Warszawa - Elbląg - Stegna - Krynica Morska
Warszawa - Ukta - Mikołajki - Giżycko
Warszawa - Radom - Kielce - Zakopane 

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.
Mieszkańcom Krakowa oraz aglomeracji śląskiej, proponujemy przejazdy z przewoźnikiem INTER. Już dzisiaj możecie zakupić bilety na wakacyjne połączenia. W bardzo przystępnej cenie pojedziesz komfortowymi, klimatyzowanymi autokarami marki Setra lub Mercedes do polskich kurortów nadmorskich, tj. do Łeby i Mielna, a także w góry – Bieszczady, do takich miejscowości jak Jasło, Sanok, Lesko, Polańczyk oraz Ustrzyki Górne. Autobusy startują z dniem 25 czerwca. Bilety możecie już dzisiaj zakupić na naszej stronie internetowej www.dworzeconline.pl.

Poniżej dokładne trasy przejazdów.

Trasa Kraków - Katowice - Łeba
przystanki na trasie: Kraków -> Katowice -> Rumia -> Władysławowo -> Jastrzębia Góra -> Karwia -> Wierzchucino -> Choczewo -> Łeba

Trasa Kraków - Katowice - Mielno
przystanki na trasie: Kraków -> Katowice -> Międzyzdroje -> Dziwnówek -> Rewal -> Niechorze -> Mrzeżyno -> Dźwirzyno -> Kołobrzeg -> Ustronie Morskie -> Sarbinowo -> Mielno

Trasa Katowice - Kraków - Ustrzyki Górne
przystanki na trasie: Katowice -> Jaworzno -> Chrzanów -> Kraków -> Jasło -> Krosno -> Iwonicz -> Rymanów -> Besko -> Sanok -> Zagórz -> Lesko -> Uherce -> Solina -> Polańczyk -> Wołkowyje ->Bukowiec -> Cisna -> Kalnica -> Smerek -> Wetlina -> Brzegi Górne -> Ustrzyki Górne

Katowice - Kraków - Lesko - Ustrzyki Górne
Kraków  - Katowice - Karwia - Łeba
Kraków - Katowice - Kołobrzeg - Mielno

W tym roku wakacje w Polsce będą cieszyły się niezwykle dużą popularnością. Jest to najbardziej wyczekiwany okres przez wszystkich miłośników podróży. Rekomendujemy zatem, aby nie czekać do ostatniej chwili, lecz dokonywać rezerwacji podróży z odpowiednim wyprzedzeniem.