,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna na Dworcu Online

,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna  - bilety autobusowe przewoźnika ,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna

Nikt nie dokonał jeszcze oceny przewoźnika

Bardzo dobra
0
Dobra
0
Przeciętna
0
Zła
0
Bardzo zła
0

Nikt nie dokonał jeszcze oceny przewoźnika

Adres przewoźnika:

ul. Piastowska 5
67-200 Głogów

Telefon dla klientów:

+48 (76) 835 37 45

Adres e-mail:

sekretariat@intertranspks.com.pl;reklamacje-marketing@reklamacje.intertranspks.com.pl

Regulamin:

brak - aby dowiedzieć się o regulaminie przewozów przewoźnika odwiedź stronę przewoźnika lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Standardy podróży ,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna:

Dostępne połączenia autobusowe przewoźnika ,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna:

Nr kursu odjazd skąd przez dokąd oznaczenia
Nr kursu odjazd skąd przez dokąd oznaczenia

Szukasz innych połączeń? Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć dowolne połączenie z oferty Dworzec Online

First fill this field

Informacje o przewoźniku ,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna

Retrogranie

msc na foto

Dieta, czym jest w dzisiejszych czasach. Jako dietetyk spotykam się bardzo często z ludźmi którzy w momencie rozpoczynania współpracy ze mną są święcie przekonani, że będzie to kilkumiesięczna katorga po której osiągną wymarzoną sylwetkę a później po prostu wrócą do dawnych nawyków. No cóż, obrałem sobie za cel uświadamianie ludzi, iż dieta… innymi słowy zmiana nawyków żywieniowych nie ma być pasmem wyrzeczeń i walki ze sobą samym, ale ułatwieniem sobie życia. Brzmi dziwnie? Możliwe, ale skąd wzięło się to przeświadczenie, że dieta to katorga. Wydaje mi się, iż problem leży w wielu osobach, tak zwanych magikach którzy oferują drakońskie, nielogiczne i niezdrowe systemy odżywiania. Zapewniając, że osoba stosująca ową „dietę” osiągnie wymarzony cel w błyskawicznym tempie. Nie wspominają o tym jak bardzo wyniszczą swój organizm, psychikę. Co więcej takie pseudo diety nie są możliwe do prowadzenia w dłuższych okresach czasowych co powoduje tak zwane efekty jo-jo, zaburzenia odżywiania i inne problemy zdrowotne.

Zdrowo? Nie sądzę…

Brak świadomości czym jest zdrowa zbilansowana dieta powoduje niechęć jak i strach przed zmianą swoich nawyków na bardziej korzystne. Oczywiście na rynku mamy też osoby które starają się uświadomić społeczeństwo o tym, jakie korzyści można czerpać ze zdrowego odżywiania. Jest to jednak mały odsetek przy rzece bzdur, niezdrowych praktyk i masowo pisanych planów żywieniowych. A jak dobrze wiemy każdy organizm jest inny a wiec jakim cudem jedna ta sama rozpiska może być stosowana do każdego indywiduum.

Skoro już wylałem żale na temat pseudo diet i głupich dietetyków mogę na spokojnie powiedzieć parę słów o tym czym dla mnie jest dieta. Jest to dla mnie wielkie ułatwienie życia codziennego. Zdrowe, dające energie, proste oraz często tańsze niż „normalne jedzenie” dania których efektem ubocznym jest kształtowanie sylwetki. Co więcej taki plan żywieniowy można prowadzić przez całe życie, modyfikować, zmieniać. Wszystko zależy od nas i naszego organizmu. Co więcej nie znaczy to, że musimy w 100 procentach zrezygnować z fast foodów i innych tego typu posiłków, czekolad, lodów i tp. Musimy tylko wiedzieć kiedy i jak je jeść żeby również z tego czerpać korzyści.

I to jest właśnie założenie moje i formy w jakiej chce pomagać ludziom. Uświadamiać, edukować, uczyć korzystać z profitów zdrowego żywienia w maksymalnym stopniu. Zmienić odrobine ten ciemny stan umysłu pogłębiany przez wielu znanych kultystów „diet”. Uczyć czym jest dieta. Po prostu.

Warszawa
i okolice Radzymina (Dojazd)

Zdjęcia przewoźnika ,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna

,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna
,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna
,,INTERTRANS'' PKS w Głogowie Spółka Akcyjna