Aktualności

Program lojalnościowy

Dworzec Online udostępnia program lojalnościowy przewoźnika PKS POLONUS - Partner Plus! Program skierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy kupują bilety PKS POLONUS. Za wydane pieniądze przyznawane będą punkty, które można będzie wymieniać na darmowe przejazdy.

Czytaj więcej »

Sanatoria i uzdrowiska w Polsce

Uzdrowiska polskie są w większości położone w najpiękniejszych rejonach kraju, mają doskonałe warunki klimatyczne, bogate złoża naturalnych tworzyw leczniczych. Polskie uzdrowiska należą do najlepszych w naszej części Europy. Choć uzdrowisk w Polsce znajdziemy ponad 40 – perła wśród nich jest tylko jedna. Tak właśnie określa się położone w sercu Beskidu Sądeckiego miasteczko, które oferuje gościom wszystko to, co szykowny górski kurort może mieć najlepszego Krynica Zdrój

Czytaj więcej »

Bilety autobusowe międzynarodowe

Podróże międzynarodowe kojarzą nam się z samolotem – jest to w końcu najszybszy środek transportu. Jednakże warto rozważyć autobus – w szczególności na krótszych dystansach.Autobus jest relatywnie tanim środkiem transportu, dzięki niemu można dostać się z punktu A do punktu B, a co więcej, podróż przebiega komfortowo.Wyszukiwarka połączeń międzynarodowych sprawia, że możliwa jest podróż w różne zakątki wschodniej Europy.

Czytaj więcej »